Author: i***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the phone is very very very good. perfect phone for gaming and normal use
Màu sắc: màu đen
Price: 2.386.000₫
| Batteries Included | Yes |
| Color | Moon White Blue |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | K-Touch |
| Model | K-Touch S5 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MT6769 |
| SKU | sw25042821164014833 |
Brand Name: K-TOUCH
Quality: 8586089 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: i***3
Date:
Review: the phone is very very very good. perfect phone for gaming and normal use
Màu sắc: màu đen
Author: n***n
Date:
Review: very great
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: a***4
Date:
Review: good thing I already taken this
Màu sắc: màu đen
Author: j***2
Date:
Review: amzazing
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm